23 בפברואר 2024 11:05

יש לכם דייט? קק"ל מתגייסת לטובת עולם הדייטים בזמן הקורונה

קק"ל מתגייסת לטובת עולם הדייטים בזמן הקורונה

מסעדות וברים-Out , פיקניק באוויר הפתוח מול נוף מרהיב-In

 

מגפת הקורונה השפיעה באופן דרמטי על מגוון תחומים בחיינו, אך אחד התחומים שהושפעו באופן מהותי מהמגפה הוא עולם הדייטים- גם טרום עידן הקורונה דייט ראשון יכל לעורר תחושת התרגשות, מבוכה ולחץ, אך כעת אין לרווקים ולרווקות אפילו מקום כמו בר או מסעדה להיפגש בו, אז איך נפגשים לדייט בימי קורונה בהם אפילו לא ניתן לראות את החיוך מבעד למסכה?

 

קרן קימת לישראל מתגייסת לטובת הרווקים והרווקות ומציעה את מיטב אתריה הרומנטיים לדייטים באוויר הפתוח ובמזג האוויר הנעים של הסתיו, בדרום הארץ, המקום עלינו- הפיקניק עליכם.

 

מצפור המרפסת במצפה רמון-

אם נוף מדברי עושה לכם את זה, אז מצפור המרפסת הוא המקום בשבילכם!


מצפור המרפסת מצפה רמון_צילום יעקב שקולניק

קק"ל בנתה מרפסת תלויה מעל תהומות המכתש, המעניקה תצפית מרהיבה על מעמקי המכתש. ניתן להמשיך לצעוד לאורך הטיילת עד הר גמל, מהלך כ-800 מטרים. ניתן לחצות בגשר עילי להולכי רגל את כביש 40, לחלוף על פני מלון "בראשית" ולבקר בטיילת הצלילים, שבה מוצבים פסלים המדמים כלי נגינה. ממזרח למצפור, הוקמה גם טיילת אלברט כץ, הצופה על הנוף של המכתש. הטיילת נמשכת לאורך כקילומטר וחצי ובמרכזה ניצבת יצירתו של האמן ישראל הדני, המורכבת מגושי אבן גדולים.

פארק גולדה-

פארק גולדה צילום מהאוויר אגם 2015_צילום מורדגן_

בוואדי מדברי בלב הר הנגב הקימה קק"ל  אתר נופש ובתוכו אגם מים, מדשאות, חניוני פיקניק ומצפור נוף.פארק גולדה קרוי על שם גולדה מאיר, וממוקם ליד קיבוץ רביבים אשר בתה נמנתה עם מייסדיו. במרכז הפארק עובר נחל רביבים, ובשנים גשומות במיוחד נוצר בנקודה זו אגם קטן להנאת המטיילים.

יער בארי-

יער בארי משתרע על פני כ- 11,000 דונם בנגב המערבי, בחבל הבשור מדרום לצומת סעד. הנוף מורכב משדות ירוקים ומרחבים פתוחים ובתרונות שנוצרו כתוצאה מכמות משקעים דלה שגורמת להיעדר צמחייה ולסחף באדמת הלס הרכה. במסגרת טיול לדרום ניתן  לבקר בקיבוץ בארי באתרי הקרבות מ-1948 ובתצפית מרהיבה.

 

 

לעוד מגוון המלצות לטיולים ומצפורים, מומלץ להיכנס לאתר קק"ל.

וחשוב לזכור כי יש לשמור על הניקיון.

https://www.kkl.org.il/

שתפו את הפוסט!