18 באפריל 2024 10:42
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מכינים רובן עם כתף בקר יחיעם

??????????

 

בראבק כמה שאני אוהב סנדוויץ רובן, כזה עם בשר אמיתי , כמו שאומרים 100% בשר איכותי,.

אז פתחתי את האריזה של כתף בקר מעושן בציפוי פלפל של יחיעם, התאפקתי לא לזלול ככה הכל ישר מהאריזה כי הטריות והריח משגע, חתכתי חצי צ'בטה וחציתי את החצי, מיונז בשפע, חרדל צרפתי מלפפון חמוץ וחסה וכמה פרוסות של כתף בקר מעושן בציפוי פלפל וסגרתי. זה היה לארוחת צהריים שלי.

??????????

??????????

הכתף המשיך לקרוץ לי במקרר, לפנות ערב לקחתי את החצי השני של הצ'בטה חציתי והכנסתי לטוסטר לחיץ למיקרו לכמה דקות שיהיה קריספי, ושוב מרחתי , הפעם מיונז וחרדל גרגרים ומלפפון חמוץ, ולא נודע כי בא אל קרבו.

??????????

??????????

ממה שנשאר מהכתף אני מכין כעת סלט קייצי עם חסה, תאנים, רצועות כתף בקר פרוס, פלפל קלוי , מלפפון ירוק ומלפפון חמוץ, עגבניות שרי ומגי ורוטב

??????????

בתיאבון

יצרנית מוצרי הבשר "מעדני יחיעם", בבעלות קיבוץ יחיעם, משיקה מעדן בשר חדש בסדרת מעדני הגורמה: כתף בקר מעושן בציפוי פלפל. הנקניק החדש יצטרף לסדרת "טעם של מעדניה" של יחיעם הכוללת נקניקי בוטיק בהם פרשוטו, קורנדביף, סלמי הרץ ועוד.

סדרת "טעם של מעדניה" של יחיעם כוללת נקניקי בוטיק המיוצרים מנתחי בשר בקר מובחר, בעלי טעם עשיר, ונחשבים לנקניקים המשובחים ביותר. בין הנקניקים הזוכים להצלחה ישנם הפרשוטו, קורנדביף, סלמי הרץ, סלמי צרפתי, סלמי הרץ, סרוולד, פסטרמה של פעם, סדרת מוס כבד עוף וסדרת נקניקיות הגורמה וינר, קנאקרס וקרקובר. יחיעם דוגלת ב"גיור" של מעדני בשר הפופולאריים בעולם, תוך הנגשתם לשוק הישראלי והכשרתם. כל מוצרי החברה מיוצרי במפעל בקיבוץ יחיעם, המעסיק כ- 150 עובדים באזור הירוק והמקסים של הגליל המערבי.

כתף בקר מפולפל מיוצר מנתח טבעי ושלם של כתף בקר המתובל ומעושן בהליך ייחודי המעניקים לו מרקם בשרי נימוח וטבעי • הנקניק החדש ישווק בסדרת "טעם של מעדניה" של יחיעם באריזת 150 גרם

כתף בקר מעושן בציפוי פלפל מעדני יחיעם צילום אריה ויסמין
כתף בקר מעושן בציפוי פלפל מעדני יחיעם צילום אריה ויסמין

כשרות: כשר בהשגחת הרבנות הראשית.

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 29.90 ₪ לאריזת 150 גרם.

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

 

שתפו את הפוסט!