23 באפריל 2024 7:33
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

K" קפה" בכפר המכביה הקפטיריה

 

??????????

רמת גן ידועה בשל הגנים והפארקים הנאים והפעילים, לבד מהפארק הלאומי והספארי היא מוכרת בשל כפר המכביה. במועדון הספורט כפר המכביה תמצאו הרבה פעילויות ספורט חוגים ואחרות, אני מצאתי את K"  קפה" אצל קובי בכפר הקפיטריה בית קפה ומסעדה.

במסעדה של קובי בכפר  יש 70 מקומות בפנים ועוד 60 מקומות בחוץ, בחוץ יש טלוויזיה על מסך גדול וראיתי שהחבר'ה יושבים ונהנים. קובי פותח את המקום בשבע בבוקר ועד אחרון הסועדים שזה בערך 21:00.

??????????

??????????

הארוחות מגוונות, יש ארוחות בוקר מכל הסוגים, בוקר אישי\ זוגי, שקשוקות ובקטנה וגם קפה ומאפה או מיצי פירות סמודי, בשבת בבוקר ג'חנון מסורתי.

בהמשך היום חומוס אבו גוש מעשה ידיו של סמיר, תפריט חלבי או בשרי או דג סלמון ברוטב שמנת. ובהמשך היום גם פיצות פסטות  סלטים וכריכים ומשקאות קרים וחמים.

בערב באתי לאירוע, קובע מנהל אירועים עד כ 100 איש, האירועים מגוונים והאוכל טעים וגם בריא יש ימי הולדת בר מצווות ובת מצווש ומסיבות הפתעה וארוכות לימי כיף שמארגנים במשולב עם הכפר.

באירוע שהשתתפתי היו סלטים מורכבים בריאים, גם עם קינואה וגם עם עדשים שחורות, גבינות ואנטיפסטי משובח, רביולי פיצוץ ותפוחי אדמה גראטן, חומוס אבו גוש, וגם כנאפה מאבו גוש, פוקצ'ות פיצות כריכים, רולים ושקשוקה דג סלמון וקינוחים . בקיצור חגיגה.

??????????

??????????

??????????

??????????

??????????

??????????

חברי מועדון נכנסים חופשי  במנוי לקפטיריה ואם אינכם מנויים תצטרכו לתאם עם קובי את הכניסה

קובי שומר על כשרות אבל המקום סגור בשבת ואין תעודה

המקום נגיש

יחצ
יחצ

חניה של הכפר על בסיס מקום פנוי בחינם בנוסף חנית רחוב בשפע .

מועדון הספורט פותח שעריו לעריכת אירועים פרטיים ואירועי חברות עסקיות. שילוב של פעילות ספורטיבית עם מיטב המדריכים המיומנים של המועדון במרחבים ירוקים והנאה משפע המתקנים והאפשרויות של המועדון הגדול בישראל. מועדון הספורט פרוס על 50 דונם ירוקים  של מדשאות ועצי נוי ותיקים  ובמרכזו הקפיטריה של קובי K"  קפה" .

פרץ ברנשטיין 7 רמת גן

 

שתפו את הפוסט!