29 בפברואר 2024 16:27

STONE סדרת סירי בישול בטכנולוגיה מתקדמת לבישול אחרת

 

 ??????????

LOCK&LOCK  ענקית קופסאות האיחסון הקוריאנית

השיקה לקראת החגים את STONE

   סדרת סירי בישול המתהדרת ב-6 שכבות ציפוי שתכליתה – בישול נטול שמן!

 

אז זהו החברה שמתקשרת לנו במיידית בקופסאות איחסון מעולות  היא לא רק קופסאות אלא מגוון שלם של כלי בית ומבחינתו כעת סירים ומחבתות!

הסירים והמחבתות של STONE זה מהפך טכנולוגי והמבנה שלה אומר מר דוד שאול הזכיין מאפשר הכנת מזון ללא טיגון מה שגם הודגם בהשקה יותר מאוחר.

??????????

צלם אלון גנון
צלם אלון גנון
סדרת מחבתות של סטון מבית לוק אנד לוק בחנויות כלי הבית צילום אלון גנון6
סדרת מחבתות של סטון מבית לוק אנד לוק בחנויות כלי הבית צילום אלון גנון6

20180821_100736A

 

מה שמייחד את הסירים האלו הוא במבנה תרמי של 6 שכבות והם עשויים מ-3 ציפויים טבעיים שונים של קרמיקה, אלומיניום ושיש היוצרים בישול השומר על ערכים תזונתיים בכל סוגי המזון.

 ?????????????????

הכלים בסדרת STONE נטולים חומרים רעילים (PFOA, עופרת וקדמיום), והציפויים השונים נועדו להבטיח מניעת הידבקות המזון לדפנות ותחתית הכלים.  הכלים מותאמים לכל טכנולוגיות חימום הכיריים הקיימות בעולם: גז על אש גלויה, כיריים אלקטרוניות, תנור, ויטרו-קרמיק, הלוגן ואינדוקציה (IH).

2סטון מבית לוק&לוק צילום אלון גנון5
2סטון מבית לוק&לוק צילום אלון גנון5

ייחודיות הסדרה טמונה כאמור ביכולתה לאפשר בישול נטול שמן (כולל "טיגון" חביתה) והימנעות מפעולת חריכה ודביקות אפילו במצב של בישול יתר או בפעולת בישול המצריכה תהליך ממושך, זאת הודות לשילוב שלושת הציפויים הנ"ל המבטיחה כי הנדסת השכבות, קירות הסירים והמבנה הפנימי הייחודי של הסירים ילכוד וישחרר אנרגיה, פיזור חום אחיד ויאפשר בישול חסכוני באנרגיה.

 ??????????

שילוב הציפויים שומר על טמפרטורה אחידה, מגביר את התעבות האדים על מכסה הסירים, ובכך נוצר טפטוף תמידי על התבשיל. כתוצאה מכך, התבשיל שבסיר מתבשל לאיטו מתחת לנקודת הרתיחה ושומר על מרכיביו החיוניים ועסיסיותו. הסירים של 'סטון'  מאפשרים כאמור בישול נטול בשמן ומשום זאת הבישול בהם הוא אידיאלי בתזונה מונעת ובשמירה על אורח חיים בריא.

כמו כן, הסדרה כולה מגובה בטכנולוגיית anodizing (הקשחה) שמספקת עמידות בפני קורוזיה. תהליך הציפוי של "אנודייז" –הוא למעשה תהליך פסיבי אלקטרוליטי שמטרתו הגדלת שכבת התחמוצת. טכנולוגיה זו מוכרת היטב מתחום האווירודינמיקה, המטוסים, האוניות והבניין של שילוב חומרים חיצוניים עמידים. מוצרי הסדרה כולה עברו כאמור תהליך אנודיזציה כדי ליצור מוצקות משטח מעולה, עמידות בפני קורוזיה ועמידות שחיקה.

היתרון בשימוש טכנולוגיה זו היא הקשחה והידוק מוחלט של השכבות המבטיח חוזק עוצמתי אשר ימנע פירוק של השכבות בחום וכן עמידות גבוהה בפני שריטות וחירוץ המשטח תוך כדיי בישול מבלי להתנות את הבישול בשימוש בכלי עץ וסיליקון בלבד.

המזון לא נדבק והציפוי החזק מאפשר בישול עם כלי מתכת ולא רק עץ והניקוי משאיר שטח חלק ונקי ללא קושי. הכלים מתאימים לבישול בגז אש אינדוקציה וגם לתנור

עמד במבחן 50 אלף שטיפות לניקוי.

מבט לסדרות נוספות ??????????

??????????

??????????

טווח מחירים: 160-300 ₪ (תלוי בגודל כמובן), ברשת חנויות ניו-פארם, סמאט-פארם ובחנויות כלי הבית וכן ברכישה אונליין בשופר-סל.

 

כמובן הצטיידתי במחבת חדש שיחליף את הטפלון הישן, מתקדמים עם הטכנולגיה…

??????????

שתפו את הפוסט!