27 במאי 2024 15:56
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Tito's handmade Vodka במיזם פילנטרופי במרכז נא לגעת

 20190729_195005AAA

אירוע שלא חלמתם עליו מתקיים ביוזמת Tito's handmade Vodka במרכז נא לגעת!

מימין רן אסא והירמן אסנדי שגריר המותג וודקה טיטוס הבינלאומי צילום דני דין
מימין רן אסא והירמן אסנדי שגריר המותג וודקה טיטוס הבינלאומי צילום דני דין

Tito's handmade Vodka, מותג הוודקה הנמכר ביותר בארה"ב והצומח בעולם, מרחיב את אחיזתו בשוק הישראלי ובהתאמה לאסטרטגיה הגלובלית, משיק מיזם פילנתרופי בשיתוף עם מרכז התרבות הייחודי, "נא לגעת", הפועל כעמותה ללא מטרות רווח למען אנשים עם מוגבלויות בחברה, וכל משאביו מתועלים לשימור ייחודיותו כמרכז תרבות יחיד מסוגו בעולם.

וודקה טיטוס צילום אבי לוי
וודקה טיטוס צילום אבי לוי

זהו המיזם  הפילנתרופי הראשון של מותג הוודקה Tito's בישראל,  כחלק מהאג'נדה של המותג להפוך את העולם למקום טוב יותר –  קו אותו מוביל הבעלים של המותג ברט "טיטו" בברידג', שגדל על ערכים של תרומה לקהילה כשגרת חיים.

??????????

תשמעו הגענו לאירוע ואם אתם לא מכירים את המקום מדובר ב'נא לגעת' שהנו מרכז תרבות ואמנות שוקק חיים ויחיד במינו בעולם, המהווה מודל מוביל וחדשני בכל הנוגע לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה ובמה למפגש שוויוני בין אנשים חירשים, עיוורים וחירשים- עיוורים ובין הקהל הרחב.  המרכז הוא בית לתיאטרון 'נא לגעת', למסעדת החושך 'בלאקאאוט', למתחם האירועים 'קפיש' ולמרכז סדנאות.

??????????

הגענו והיכנסו את החפצים ללוקרים ועמדנו בקבוצות בשורה אחד אחרי השני ועיוור כיוון אותנו לשולחן טעימות. שמעתם פעם את המושג "טעימה עיוורת" זו טעימה עיוורת אתה לא רואה כלום חושך מוחלט. כעת תדמו את עולמו של העיוור , והנה העיוור הוא היחידי שמכוון אותנו, הנה הכיסא שלך, שב בבקשה, מימין על השולחן מפית , מאחורי המפית כוס וככה הלאה הוא מכוון אותנו.

מימין נמצאת המפית, יותר קדימה כוס הים קרים בצד שמל של הכוס יש צייסר כוס ושוט נוסף של וודקה, לשמאלי יושב אבי מטחורי המדריך מוחמד
מימין נמצאת המפית, יותר קדימה כוס מים קרים בצד שמאל של הכוס יש צייסר כוס ושוט נוסף של וודקה, לשמאלי יושב אבי מאחורי המדריך מוחמד

אתם חייבים לחוות את החוויה הזו זה משהו לחיים.

ואז הוא מכוון אותנו לכוסיות הטעימה ו Hirman Asnadi  הירמן -שגריר המותג הוא להטוטן שלל ממש והשליטה שלו באלכוהול , קוקטיילים וכל השאר. מכוון אותנו לטעום טעימה עיוורת שלש סוגי וודקה שמוחות על השולחן ( במישוש) שימו לב בחושך החושים מתעצמים וכל אחד מבחין בהבדלים בין המשקאות

לאחר הטעימה העיוורת שוב העיוור הוא שהוליך אותנו החוצה בבטחה ויצאנו לארוחה וסדנה להכנת קוקטיילים בהנחיית הירמן.

??????????

 ??????????

??????????

??????????

במסגרת שיתוף הפעולה יתקיימו במרכז נא לגעת סדרת  מופעי מוזיקה, שיבוצעו על ידי אמנים מובילים,  מהשורה הראשונה וכן אמני סטנד אפ חרשים,  אשר יופיעו בחושך באולם המופעים של מרכז נא לגעת ביפו.  לטובת הפרויקט המשותף יושק קוקטייל ייחודי בשם DARK TITO'S שכל ההכנסות  ממכירתו במהלך ההופעות יתרמו לפרויקט. במקביל, תתקיים פעילות תרומה ממכירת בקבוקי Tito's בחנויות יין ואלכוהול נבחרות.

*המופעים הראשונים יתקיימו ברבעון האחרון של השנה.

*מחיר כרטיס למופע  Tito's Dark Live 100-150 ₪.

 

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל המשווקת את וודקה Tito's בישראל: "אנו גאים ונרגשים לצאת לדרך עם פרויקט ראשון מסוגו בישראל ולהביא את חוויית החושים שוודקה טיטוס מייצרת בכל טעימה, לטובת העלאת המודעות לאמנים עם מגבלה חושית.   אנו רוצים לתת ערך מוסף לצרכנים שלנו ולכן אנו משקיעים משאבים בנושא. אני שמח ששותפינו במותג הוודקה המובילה Tito's חולקים איתנו את הרצון לשנות והצטרפו לצדנו למהלך, תחת הפלטפורמה הנפלאה של מרכז נא לגעת."

 

מימין רן אסאס מנהל השיווק של יקבי כרמל הירמן אסנדי שגריר המותג וודקה טיטוס ואורן יצחקי מנכל מרכז נא לגעת
מימין רן אסאס מנהל השיווק של יקבי כרמל הירמן אסנדי שגריר המותג וודקה טיטוס ואורן יצחקי מנכל מרכז נא לגעת

אורן יצחקי מנכ"ל מרכז 'נא לגעת' :"אנו שמחים ומודים ליקבי כרמל יבואנית מותג הוודקה Tito's על ההתגייסות והרצון לקחת חלק פעיל הן בפעילות התרבותית שלנו והן ברצון לפעול למען הגברת המודעות לאתגרי האחר והשונה. נשמח לארח קהלים מכל קצוות הארץ במרכז ע"מ ליצור נקודת מפגש בלתי אמצעית וכמובן לבוא וליהנות ממופעי המוזיקה הייחודיים".

אודות Tito's handmade Vodka :

וודקה Tito's (40%) העשויה בעבודת יד, מיוצרת מתירס, ולא מחיטה או שעורה כמקובל, מה שמעניק לה טעם מתוק במקצת, והופך אותה גם לוודקה ללא גלוטן. זוהי וודקה צלולה עם ניחוח מתוק של תירס, טעם חלק וגוף מלא. הצלילות והחלקות של Tito's היא הביטוי הנקי ביותר של המוצר, והיא אחד מסוגי הוודקה האידיאלים לשתייה ללא תוספות וללא טעמי לוואי!

וודקה Tito's יצאה לדרך בשנת 1996 עם החלטתו של  ברט "טיטו" בברידג', גיאו-פיזיקאי חובב וודקה מאוסטין, טקסס, לייצר את הוודקה הטובה ביותר בעולם – וודקה חלקה וטהורה. לאחר ניסויים רבים, הוא החל לייצר ולשווק את הוודקה שלו בעצמו, כבר באותה שנה.

כמו המרשם של הוודקה, גם ציוד הייצור תוכנן על ידי טיטו בעצמו, על פי שרטוטים של מזקקות עוד מימי האיסור על שתיית אלכוהול. כדי להבטיח את האיכות, הוא בחר בשיטת ייצור בזיקוק דודי מסורתי במקום בתהליך זיקוק רציף כמו בסוגי וודקה רבים אחרים.

מחיר מומלץ לצרכן של וודקה Tito's: 120 ₪ לבקבוק של ליטר. 100 ₪ לבקבוק של 700 מ"ל

ניתן להשיג בחנויות היין ובחנויות תדמית ברחבי הארץ

וכעת להכנת הקוקטיילים

Hirman Asnadi Tito's handmade Vodka

 20190729_195138AA

20190729_181243

 

Tito’s Sonic

 45ml Tito’s Vodka

60ml Soda

60ml Tonic

Orange zest

 

Tito’s Blueberry Mule

60ml Tito’s Vodka

30ml REAL Blueberry Puree

15ml Fresh Lime Juice

Top Gingerale

 

Tito’s Bloody Mary-Tini

??????????

 

50ml Tito’s Vodka

1 Fresh Ripe Tomato

2 small cocktail onions

5ml White Balsamic Vinegar

15ml Fresh lemon Juice

10ml Simple syrup

Pinch salt & pepper

 

Notanegroni

30ml Tito’s Vodka

30ml Aperol

30ml Choya Umeshu

 

Kyoto Collins

??????????

60ml Tito’s Vodka

30ml Fresh Yuzu juice

30ml Simple Syrup

Wasabi paste

Top soda

Garnish with Nori sheet & Furukake

 ??????????

תנסו את זה בבית

כתובת: מרכז נא לגעת רציף העלייה השנייה, נמל יפו

 

 

שתפו את הפוסט!