20 באפריל 2024 11:07
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"קשת של צלילים" העונה החדשה של הקונצרטים בקשת אילון

העונה האחת עשרה של סדרת הקונצרטים "קשת של צלילים" של קשת אילון

תיפתח ב-25 באוקטובר, 2013 באולם בר אוריין,

קיבוץ אילון בקונצרט חגיגי מבאך ועד ג'ון לנון

בעונה החדשה קונצרטים ומופעים המייצגים קשת מגוונת של יצירות ממיטב המוסיקה הקלאסית הקאמרית, הזמר העברי והלועזי, מוסיקה מקהלתית, וכן ג'אז, תאטרון, ועוד. בין האמנים שיופיעו באילון: רונן בורשבסקי (מנצח), דואו פסנתר אירית רוב ואריאל כהן, הזמרת מיטל טרבלסי, רביעיית מולטי פיאנו, הכנר חגי שחם, הצ'לן הלל צרי, הפסנתרנים ארנון ארז ותומר קלינג, שלישיית טיאדאם, רביעיית כרמל, שמעון מימרן ואהובה עוזרי, רביעיית כלי הקשת אמרנט, מקהלת מורן ורבים אחרים.

רבים מהמוסיקאים שיופיעו בסדרה קשורים לקיבוץ אילון ולפעילויות החינוכיות השונות של קשת אילון: בין אם הם בוגרי הקורסים השונים או מלמדים בקורסים. חלק מהקונצרטים יתקיימו במסגרת הסמינרים העונתיים של קשת אילון.

קונצרט פתיחה – יום ו' 25 באוקטובר 2013, בשעה: 21:00

"מבאך ועד ג'ון לנון" – המקהלה הישראלית ע"ש גארי ברתיני בניצוחו של רונן בורשבסקי ועם דואו פסנתר אירית רוב ואריאל כהן בביצוע, מוסיקה מאת רוסי, באך, מנדלסון, ברהמס, וכן ספיריטואלז, שירים עבריים ושירי הביטלז.

יחצ

קונצרט מס' 2, יום ו' 22 בנובמבר 2013, בשעה: 21:00

"פתאומיות לעד" סיפור חייו ויצירותיו של נתן אלתרמן. מוגש על ידי ד"ר מוטי זעירא, הזמרת מיטל טרבלסי והפסנתרן תומר קלינג.

צלם-אסקף

קונצרט מס' 3, יום ו' 20 בדצמבר, 2013, בשעה: 21:00

"הכנרת אני שנרך וחברות" – שלישיית טיאדאם בהובלת הכנרת אני שנארך: בביצוע יצירות פרי עטם של שלושת ה"B" בטהובן, ברהמס ובן- שבתאי.

קונצרט מס' 4, יום ו' 3 בינואר, 2014 בשעה: 20:00

"מולטי פיאנו- רב פסנתר" – תומר לב, מפסנתרנים החשובים בישראל עם שלושה וירטואוזים צעירים, מבצעים בנגינה משותפת מיצירות מוצרט, רחמנינוב, סמנטה, רוול, רוסיני ואחרים

קונצרט מס' 5, יום ה' 13 בפברואר, 2014  בשעה: 21:00

"החיים האלמותיים של המוות והעלמה" נגני "רביעיית כרמל" יגישו קונצרט מוסבר ייחודי, רב תרבותי, הכולל איחוד של כל האמנויות סביב יצירתו האלמותית של שוברט "המוות והעלמה".

 

צלם בישקו

 

 

קונצרט מס' 6, יום ו' 28 במרץ, 2014 בשעה: 21:00

"קונצרט שלישיות" חגי שחם, הלל צרי וארנון ארז, מפסגת המוסיקאים בישראל, חוברים יחדיו לביצוע שלישיות פרי עטם של היידן, ארנסקי וברהמס במסגרת סמינר האביב 2014 של קשת איילון לכנרים וויולנים צעירים.

 

קונצרט מס' 7, יום ו' 25 באפריל 2014 בשעה: 21:00

"שירים באשדודית" ערב מוסיקאלי- תיאטרלי המבוסס על ספר שיריו של המשורר סמי שלום שיטרית עם שמעון מימרן, יונתן כנען ואדם מדר.

 

קונצרט מס' 8, יום ו', 16 במאי, 2014

"רביעיית כלי הקשת אמרנט"  – רביעיית הבית של האוניברסיטה הבינלאומית בפלורידה תתארח באולם קשת איילון, זו הפעם השנייה, לרגל מסע הופעות מיוחד בישראל לתכנית שכוללת רביעיות מאת מוצרט, מנדלסון ודבוז'ק.

 

קונצרט בונוס, יום ו' 6 ביוני, 2014

"מולדת אהובה" בביצוע אנסמבל סולני מורן ולהקת מורן, בניצוחה של נעמי פארן שבים לאולם קשת אילון בתוכנית שכולה על טהרת היצירה הישראלית

 

מנוי לסדרה כולל 6 קונצרטים.

פירוט הקונצרטים באתר קשת אילון www.keshetei.org.il

מחיר קונצרט בודד: 80 ₪ מחירי הנחה: לגימלאים 70 ₪, לתושב מטה אשר, חברי עמותת קשת אילון, אורחי הלינה הכפרית והמלונות באזור: 75 ₪

מחיר מנוי ל-6 קונצרטים: מנוי חדש 420 ₪  מנוי ותיק/חבר מביא חבר 390 ₪.

שתפו את הפוסט!