29 בפברואר 2024 17:09

סכיני גילוח XBlade חד וחלק משתלם

האמת אני פשוט המום אפילו מתבייש ( אם כי אין סיבה) לכתוב כמה אני משלם על סכיני גילוח.

אני כמובן רוכש את המותג הידוע והמוכר ששולט בשוק הזה, הקניה האחרונה עלתה לי 158.99 ₪ ל4 סכינים " משוכללים" . כל סכין משמשת אותי בכח לחודש ימים כשהממוצע מצביע על 3 שבועות.

לפני כמה זמן השיקו מוצר מתחרה:  XBlade וגם השתתפתי באירוע של המותג בו קיבלתי ערכה להתנסות, ידית + 4 סכינים עם 5 להבים ופס אלוורה. הבוקר כבר התגלחתי עם הסכין החדשה….

זיכרונות עמומים אפפו אותי… תולדות סכיני הגילוח מאז בר מצווה בה קיבלתי מעין מכתביה עם כלי גילוח ורחצה, גם אז היה סכין מותג " נאצט " אז הטכנולגיה התקדמה ונאצט לא בטוח שממש נעלמה אבל לא ראיתי אוותה פרט לפדיקוריסטית שלי.

בחזרה למציאות! מחירי XBlade

כמה עולה?

DEEP BLACK 5 BLADES: ידית וסכין: 23 ₪ חבילת 4 ראשים: 36 ₪

FRESH GREEN 3 BLADES: ידית וסכין: 20 ₪ חבילת 4 ראשים: 29 ₪

29 שקל ידית ו 4 ראשים של 5 להבים אתם קולטים?

זה נקרא "משתלם מהזיף הראשון"

ועוד מביאים לכם את זה עד הבית

דבר המפרסם:

שחקן חדש במגרש של הגדולים- מותג סכיני גילוח XBlade  נוחת בישראל. אחרי שנים רבות של שליטה ללא-עוררין של מותג יחיד בשוק סכיני הגילוח, אקס-בלייד מביאה בשורה חדשה לשוק בישראל –  סכינים באיכות גבוהה ללא פשרות, בפחות מחצי המחיר בשוק, המגיעים עד בית הלקוח.

איכות ללא פשרות. סכיני XBladeמיוצרים בגרמניה ונמכרים במעל 40 מדינות ברחבי העולם. הלהבים המתקדמים עשויים פלדה סקנדינבית מובחרת. חיתוך הלהבים נעשה בטכנולוגית Gothic Arch2 היוצרת פרופיל להבים קשתי (בשונה מפרופיל זוויתי), המאפשר ללהבים לבצע גילוח צמוד ומדויק ביותר ולהישאר חדים לאורך זמן. תהליך הייצור מצטיין בבקרת איכות מוקפדת בה כל להב מצולם ונבדק. הידית הארגונומית תוכננה לאחיזה נוחה המונעת החלקה, ראש הגילוח הגמיש פותח במיוחד כדי לאפשר גילוח קרוב ומתכוונן לכל מבנה פנים, ובנוסף, כל ראש גילוח מצויד בפס האלוורה התורם לריכוך והרגעת העור בזמן הגילוח.

מחיר משתלם. סכיני גילוח לא צריכים לעלות הון. הסכינים ישווקו וימכרו דרך האינטרנט ויגיעו עד לתיבת הדואר בבית הלקוח. מכירת הסכינים מתבצעת באמצעות אתר האינטרנט הייחודי של XBlade.co.il. האתר מבוסס על המודל האמריקאי המוצלחDollar Shave Club  אשר גוייר והותאם לטעמו של הצרכן הישראלי. ניתן לרכוש את הסכינים באתר או בשירות הטלפוני ולקבלם עד תיבת הדואר האישית בבית, ללא דמי משלוח ובעלות משתלמת של 29 ₪ לסכיני FRESH GREEN (שלושה להבים) ו-36 ₪ לסכיני DEEP BLACK (5 להבים) – והמשלוח חינם.

חוסך זמן ומאמץ. בלי לצאת מהבית:הסכין מגיעה עד תיבת הדואר בבית. בנוסף, בשורה חדשה ללקוח – שירות מתחדש: אין עוד צורך לעקוב ולזכור. במקום להיתקע עם הסכין האחרונה או להתגלח עם הסכין הורודה של האישה, אפשר להרשם באתר ולקבל משלוח של רביעיית סכינים בתדירות לפי בחירה, ישר לתיבת הדואר, במחיר קבוע ללא עלות נוספת, ללא כל התחייבות ועם אפשרות לבטל או להקפיא את השירות בקליק אחד. תענוג.

 

ערכי השירות:

משתלם. סכיני גילוח איכותיים לא חייבים לעלות הון. אין סיבה להמשיך ולממן את המותגים הגדולים, הפרסומות היקרות, ומנגנון ההפצה ואת הרווח המופרז של המשווקים. אנחנו עושים הכול כדי להביא ללקוח את המוצר הנצרך הזה בעלות הקרובה ביותר לעלות הייצור שלו. כאלה אנחנו, גברים.

פשוט. חווית הלקוח חשובה לנו ולכן השקענו מחשבה והתחשבות מירבית בלקוח לכל אורך התהליך – החל באתר נוח ויעיל המאפשר הזמנה פשוטה וברורה, ועד למשלוח מהיר ישירות לתיבת הדואר בבית הלקוח. למה להמשיך לעבוד קשה בשביל ליהנות מגילוח משתלם?

בטוח. כל ההזמנות באתר מבוצעות באמצעות שרת חיצוני מאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם המסחר האלקטרוני. פרטי כרטיסי האשראי לא נשמרים במערכת, המקפידה על פרטיות, הגינות ושקיפות.

פאן. אנחנו מאמינים שלהיות חלק ממועדון שמבין גברים זו גאווה. לכן מי שיצטרף לשירות המתחדש יהיה חלק ממועדון חכם ואיכותי שייהנה מאירועים מיוחדים והטבות משתלמות.

כמה עולה?

DEEP BLACK 5 BLADES: ידית וסכין: 23 ₪ חבילת 4 ראשים: 36 ₪

FRESH GREEN 3 BLADES: ידית וסכין: 20 ₪ חבילת 4 ראשים: 29 ₪

www.xblade.co.il

האירוע התקיים במסעדת רביבה וסיליה סביב ארוחת בוקר

שתפו את הפוסט!