5 במרץ 2024 15:47

"FBI", סדרת האקשן המצליחה של רשת CBS

מהיוצר של "חוק וסדר" וסדרות "שיקגו"

סדרת האקשן המצליחה של רשת CBS מגיעה ל-HOT!

החל מה-7.1 ב-HOT Zone וב-HOT VOD

F.B.I.-HOT

"FBI", סדרת האקשן המצליחה של רשת CBS, נוצרה על ידי המפיק זוכה ה"אמי" דיק וולף (יוצר המותגים הטלוויזיוניים "חוק וסדר" וסדרות "שיקגו") וקרייג טורק ("האישה הטובה", "בוסטון ליגל").

 

"FBI", שעלתה לאוויר ב-2017, חודשה מאז לשלוש עונות, שתיים מהן שודרו וזכו לנתוני רייטינג גבוהים והעונה השנייה הייתה לדרמה השנייה הכי נצפית בארה"ב (מאחורי NCIS, סדרה נוספת של וולף). כעת, הסדרה מגיעה לשידור יומי ב-HOT Zone.

 

הסדרה מתמקדת בסניף הניו יורקי של ה-FBI ובנשים והגברים שמסכנים את חייהם בכל יום כדי לשמור את אזרחי ניו יורק וארה"ב בטוחים. במרכז העלילה נמצאת הסוכנת מגי בל (מיסי פריגרים, "רוקי בלו"), סוכנת צעירה ומוכשרת שמגיעה משושלת של אוכפי חוק. השותף של מגי, עומאר אדום זידאן, הידוע בכינויו "O.A", (זיקו זאקי, "24: שושלת"), הוא בוגר פנימייה צבאית שבילה שנתיים כסוכן סמוי של ה-DEA לפני שאותר על-ידי ה-FBI. על שניהם מפקחת הסוכנת דנה מוסייר (סילה וורד, "נעלמת"), סוכנת ותיקה וקשוחה, ויחד עם צוות מוכשר ומנוסה הם חוקרים בעיקשות וקפדנות מקרים הכוללים פעולות טרור, פשע מאורגן, רוצחים סדרתיים, חטיפות ועוד.

 

עם צוות השחקנים של הסדרה נמנים ג'רמי סיסטו ("עמוק באדמה"), קוני נילסן ("גלדיאטור"), אלאנה דה לה גרזה ("חוק וסדר: מדור מיוחד"), ג'ון בויד ("ארגו") ועוד.

FBI – HOT

 

 

 

שתפו את הפוסט!