13 באפריל 2024 19:02
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

-בני אור- דרמת פשע המבוססת על אירועים אמיתיים משנת 2000.

-בני אור-

דרמת פשע המבוססת על אירועים אמיתיים משנת 2000.

סיפור התבגרות מרגש, מצחיק וכואב של נערים צעירים משכונת בני אור הקשוחה בבאר שבע, המחליטים להתחיל להרוויח כסף דרך מכירת סמים. הם פותחים את תחנת הסמים הראשונה בשכונה ומתחילים להצליח, דווקא כשהם מגלים את הקליינטים שהכי שונים מהם – הסטודנטים. תוך כדי תמרונים ומלחמות אינסופיות בכנופיות הרחוב הוותיקות שרוצות להשתלט עליהם, הם מנסים לשרוד.

אלי, (מאור לוי) גיבור הסדרה, ילד כריזמטי וחכם, רוצה לעזור לאבא שלו להיגמל מסמים (עמיר בניון) ולשם כך הוא חייב כסף. כשג'וני יוצא מהמוסד לנערים, הוא מביא איתו את הקשרים לאנשים הנכונים שיכולים לסדר אותם עם החומר הכי טוב, ומהר מאוד הם מאחדים כוחות בתחנה החדשה והופכים לדבר החם. השמועה על החומר המעולה עוברת מפה לאוזן במיוחד בקרב הסטודנטים, אבל אז מתחילות גם הצרות. בלית ברירה "החבורה" הופכת ל'כנופייה" כשהמשטרה בעקבותיהם, בראשותו של החוקר (גיא עמיר) וסיפור אהבה כמעט בלתי אפשרי נרקם בין אלי לאחת הסטודנטיות.

בתפקידים הראשיים חבורה של צעירים אנונימיים ומוכשרים שלראשונה משחקים בסדרת טלוויזיה. היוצרים גיא בלילה ואלעד ביטון שגדלו באותה תקופה, מכירים מקרוב את חבורת בני אור האמיתית, שחלק מחבריה השתחררו מהכלא בינתיים וחלקם כבר לא בחיים.

 

בהשתתפות: מאור לוי, עמיר בניון, גיא עמיר, אמרי ביטון, ישי ללוש, אגם אוזלבו, מגן עיט, אוראל אטיאס, אמיר זרד, אור פלח, עדן פינס, מיכל לוי, דנה פריד, עדן חלילי ועוד.

יוצרים ותסריטאים : גיא בלילה ואלעד ביטון

במאים: שי כנות, גיא בלילה

עורך תסריט: ארז קו אל

הפקה: יואב גרוס הפקות

 

בני אור: החל מה-25/04 ימי א' ב 22:00 ב-yes VOD ,  ב- yes TV ACTION וב-STINGTV רק ב-yes 

שתפו את הפוסט!