16 ביוני 2024 15:30
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"חוק וסדר: מדור מיוחד" ("Law & Order: Special Victim's Unit") היא דרמה משטרתית בהוט

העונה ה-22 והחדשה של "חוק וסדר: מדור מיוחד" מגיעה ל-HOT Zone

הדרמה המשטרתית המצליחה הפכה לסדרת הדרמה המתוסרטת הארוכה בהיסטוריה של ארה"ב

החל מה-14.4 ב-HOT Zone והחל מה-31.3 ב-HOT VOD

"חוק וסדר: מדור מיוחד" ("Law & Order: Special Victim's Unit") היא דרמה משטרתית של רשת NBC שנוצרה על-ידי מפיק העל זוכה פרס "האמי" דיק וולף כספין-אוף של סדרת הלהיט "חוק וסדר". העונה החדשה מופקת על-ידי וורן לייט, שהיה המפיק והכותב הראשי של העונה השנייה של "בטיפול" האמריקאית, והיא חודשה כבר עד לעונה 24. עם תחילת העונה ה-21, שברה "חוק וסדר: מדור מיוחד" את השיא של סדרת האם שלה והפכה לדרמה המתוסרטת הארוכה ביותר בתולדות הטלוויזיה האמריקאית.

 

"חוק וסדר: מדור מיוחד"  מתמקדת בקבוצת בלשים מיחידת עילית של משטרת ניו-יורק בשם "יחידה לקורבנות מיוחדים", הנמצאת באזור מנהטן ונוהגת לחקור עבירות מין שונות, כאשר כל מקרה הוא שונה ומורכב. הסדרה עוסקת בנושאים של גזע, מעמד וצדק פלילי והעונה אף נכנסת לדיון בנושא תנועת ה-MeToo. מפקדת היחידה, סגן אוליביה בנסון (זוכת ה"אמי" מארישקה הארגיטיי, "ER"), היא חוקרת מבריקה ומלאת חמלה, שרואה בעצמה שליחה של הקורבנות של הפשעים שהיא חוקרת.

 

לצדה של האריגטיי, ישובו לככב העונה הראפר אייס-טי, קלי גידיש ("האישה הטובה", "החיים על מאדים"), פיטר סקנאבינו, וג'יימי גריי היידר ("דם אמיתי"), ולקאסט מצטרף העונה גם השחקן דמור ברנס ("חניבעל").

 

החל מה-14.4, ימי רביעי ב-21:15, ב-HOT Zone

והחל מה-31.3 ב-HOT VOD (8 הפרקים הראשונים יעלו בבת אחת)

 

 

שתפו את הפוסט!