24 במאי 2024 17:15
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קורנפלקס ישראלי

??????????

יש מוצרים שבשל איכותם נחרטו בזיכרון, אחד מהם זה קורנפלקס ( כמו שאומרים נס קפה בלי להתכוון למותג למשל) , כי כשמדובר בדגני בוקר בראש הרשימה המועדפת על ילדים והורים, תמיד יעמוד קורנפלקס!

לא בכדי מכנים אותו הקורנפלקס של האלופים, כל אם יודעת ( וכל סב או סבתא) שאם הילדים אוכלים בבוקר את מנת הקורנפלקס ( 30 גרם) עם חלב או יוגורט הם מסודרים.

כשהייתי בארה"ב אצל קרובי משפחתי כשהיו מציעים לי בבוקר Cereal בעצם הגישו קורנפלקס, אני חושב שזה המוצר הראשוני בעקבותיו באו השאר….

כעת אני מחכה לנכדים, או שהם יגיעו או אנחנו נגיע קודם כי לקורנפלקס יש ביקוש.

איך הכל התחיל?
עד שנת 1986 קטגוריית דגני הבוקר כמעט לא הייתה קיימת בישראל. כמענה לצורך הולך וגובר של הצרכן הישראלי אחר סגנון חיים בריא ומזין יותר, החל מפעל תלמה בערד בייצור דגני בוקר ולמעשה חנך קטגוריה חדשה בשוק הישראלי.

תלמה זיהתה את הצורך וההזדמנות והחלה לפתח את הקורנפלקס הישראלי הראשון, דגני הבוקר הראשונים שפותחו בישראל והותאמו במיוחד לטעמו של הצרכן הישראלי.

במפעל תלמה בערד קיימים 5 פסי ייצור שונים וכיום מועסקים במפעל כ-200 עובדים, רובם תושבי ערד וכ-60% מעובדי המפעל הם עובדים ותיקים.

עם השנים והתפתחות הטכנולוגיה הקטגוריה צמחה וגדלה בהדרגה. כיום כ-90% מבתי האב צורכים דגני בוקר ובכל בית שני בישראל ניתן למצוא קורנפלקס.

כעת עם חגיגות יום העצמאות תלמה, מובילת שוק דגני הבוקר מבית יוניליוור, חוגגת 30 שנות ייצור ישראלי במפעל ערד, ומשיקה לקראת יום העצמאות מהדורה מוגבלת וחגיגית של הקורנפלקס הישראלי האהוב המוביל את שוק הדגנים בישראל, בתוספת 100 גרם מתנה.

Cornflakes 850 gr

הידעתם?

קורנפלקס של אלופים מבית תלמה הינו בין עשרת המוצרים הנמכרים ביותר בשוק המזון בישראל לשנת 2014 (ע"פ נילסן).

 

קורנפלקס תלמה מכיל 6 ויטמינים וברזל ואינו מכיל חומרים משמרים וצבעי מאכל.

שתפו את הפוסט!