29 בפברואר 2024 4:11

חטיפי הבריאות של "BARBARY" – "טבעית מוצרים מן הטבע" בריאות נטו

 

לפני כמה זמן רעייתי הביאה לי מהפארם חטיף חדש, פתחתי ואמרתי לה " היי זה רק פירות יבשים בלי גרנולה וגלוטן" …..

 

הנה קיבלתי להתנסות ארבעה סוגי חטיפים חדשים שהשיקה זה מכבר "טבעית מוצרים מן הטבע", יצרנית חטיפי "BARBARY" סדרת חטיפים איכותית, המיוצרת מרכיבים טבעיים בלבד, אגוזים ופירות, ללא גלוטן, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים, פרווה ומתאימה לטבעונים. המוצרים החדשים יושקו תחת קטגוריה חדשה בשוק חטיפי הבריאות השמה דגש על חטיפים בריאים המורכבים מרכיבים טבעיים, הקרובים ביותר לטבע – "Fruit & Nuts".

ארבעה סוגי חטיפים שהתחלקתי בהם עם בתי יפעת, הם: חטיף תמרים עם אגוזי מלך ושומשום מלא, חטיף בר שזיפים קוקוס עם אוכמניות, חטיף קשיו, אגוזי מלך חמוציות וסילאן, שלושתם מתאימים לטבעונים וכן חטיף אגוזי מלך, שקדים, צימוקים ודבש.

??????????

כך היא כותבת לי היום " המקור המתוק בניגוד לחטיפי אנרגיה רגילים שבשוק, הוא רק מהפירות ואין תוספות מסונטזות של סוכרים כמו סירופ תירס או גלוקוזה ואחרים"

כמות הסוכרים משתנה מחטיף לחטיף בהתאם למרכיבים והיא כ 8 גרם לחטיף חטיף קשיו, אגוזי מלך חמוציות וסילאן ובחטיף אגוזי מלך, שקדים, צימוקים ודבש. באחרים זה בין 12 ל 14 גרם לערך. משקל כל חטיף 27 גרם. אני מחלק לי את החטיף לשניים והוא נחשב לי כמנת פרי בחישוב שלי ליום.

מבינת הטעם והמרקם במקום הראשון שזיפים וקוקוס, אגוזי מלך וחמוציות וגם החטיף של אגוזים ושקדים עם צימוקים שני אלו מזכירים את הבר של בוטנים וקרמל רק שהם יותר בריאים, יותר משביעים ולא נדבקים לשיניים, גם החטיף תמרים שעשוי מתמר מג'הול אגוזי מלך ושומשום מאוד משביע.

??????????

"הדבר הראשון שאכלתי בבוקר והחזיק אותי שבעה שעה" היא כתבה לי על החטיפים.

ואכן הנטורופתית ד"ר הילה גבע אבירם Ph.D, מנהלת רשת מכללות "מדיטבע" ויועצת לחברת "טבעית – מוצרים מן הטבע", מציינת כי החטיפים מהווים ארוחה בריאה למבוגרים ולילדים (מגיל 5), המכילה את כל אבות המזון, וזאת בזמינות ובנוחות – בכל זמן ובכל מקום (בעבודה, בבית הספר, לנשנוש בין הארוחות, לטיולים, לנשים מניקות, לפני אימון ספורט ועוד). הפירות בחטיפים מכילים סוכרים איכותיים (פחמימות מורכבות), התורמים לאיזון רמת הסוכר בדם ולתחושת שובע, עשירים בחלבון ובמגוון ויטמינים ומינרליים חיוניים. התמר, למשל, עשיר בנוגדי חימצון, וויטמינים ומינרליים, בהם – ברזל, סידן, מגנזיום ואבץ. מיני האגוזים השונים המצויים בחטיפים עשירים בחומצות שומן בלתי רוויות (הטובות ללב, לעור ולאיזון הורמונלי), חלבונים החיוניים לבניית הגוף וכן בסיבים תזונתיים וויטמינים ומינרלים רבים, כגון -ויטמין E , ויטמין B קומפלקס (המסייע למערכת העצבים), מגנזיום, אבץ (לחיזוק חיסוני), סלניום ועוד. השזיפים עשירים בויטמין A (החיוני בין היתר לעור, לעיניים ולריריות), בנוגדי חימצון, ברזל (למניעת אנמיה), אשלגן ומגנזיום (לעצמות, למניעת התכווצויות שרירים, ולשינה טובה), וידועים כמועילים לעצירות.

גם רמי עופר, מנכ"ל משותף בחברה, ציין כי BARBARY נותנת מענה למגמה הבריאותית המבקשת לצרוך מוצרים עם מינימום עיבוד הקרובים אל הטבע. חטיפי "ברבריא" פותחו במשך למעלה משנה וחצי כדי להגיע לטעם ולמרקם הנכונים. הם מיוצרים מחומרי גלם טבעיים ואיכותיים: אגוזים ופירות, תוך הקפדה על מינימום עיבוד ושימוש ברכיבים טבעיים. למוצרים טעם נהדר הנובע מהחיבור הפשוט של חומרי גלם נפלאים שהטבע יצר, כגון- אגוזים, שקדים, חמוציות, שומשום מלא ותמר מג'הול. בזכות שילוב זה של טעמים טבעיים, ערכים תזונתיים מצוינים ומגמת החזרה אל הטבע, קטגוריה זו של חטיפי "אגוזים ופירות" היא הצומחת ביותר בשוק חטיפי האנרגיה בארה"ב, ומהווה כיום קרוב ל-20% ממנו.

לי אין ספק שמי שיתנסה יאהב אותם במיוחד אם חשובה לו הבריאות ואיזה חומרים הוא צורך.

חשוב שתדעו, המוצר מיוצר בישראל , באשקלון וזה חשוב לתמוך בתעשיה בדרום, המפעל מייצר תחת כל התקנים והנהלים לאיכות ובטיחות במזון – איזו 9000, HACCP , ו- GMP. כל מוצרי החברה הנם ללא גלוטן. וכן הם כשרים למהדרין…

שתפו את הפוסט!