18 באפריל 2024 10:47
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סלט יווני טבעוני

 ??????????

 

לאחרונה יצאו לשוק גבינות טבעוניות, אני מציין כאן את הגבינה "משומשו" שהיא נטולת גלוקוז וגלוטן,

"משומשו" השיקה לראשונה בישראל מלוחה 16% במרקם קטיפתי מרכיבים צמחיים, מועשרת בסידן ובתוספת סיבים תזונתיים בסגנון יווני, מלוחה 16% עם עשבי תיבול במרקם קטיפתי מרכיבים צמחיים, מועשרת בסידן ובתוספת סיבים תזונתיים, בסגנון מזרח תיכוני בניחוח זעתר קלוי, ומלוחה 5% גבינה קלילה במרקם קטיפתי דל שומן, מרכיבים צמחיים, מועשרת בסידן ובסיבים תזונתיים בסגנון יווני. כל מוצרי "משומשו" ללא חומרים משמרים, אינם מכילים סויה, גלוטן ולקטוז ובעלי כשרות פרווה מהודרת של בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

אין שומן טראנס בגבינות ( פחות מ 0.5)

בחרתי את המוצר גבינה מלוחה עם זעתר 16% שומן שהיא דומה לפטה יוונית והכנתי סלט יווני

??????????

מרכיבים למנה זוגית

5-6 פרוסות גבינה מלוחה זעתר משומשו ( 75 גרם)

1 עגבניה

1 מלפפון ירוק

4 עלי חסה

2 עגבניות שרי

רבע בצל סגול

כף שמן זית

4 זיתים שחורים ללא הגלעין

ההכנה

חותכים את הירקות ומניחים בצורה מסודרת, מניחים רצועות בצל סגול ואת הזיתים, מניחים את פרוסות הגבינה. יוצקים את שמן הזית ומגישים

??????????

מדובר במוצרים חדשים על המדף של חנויות טבע ועוד, בשלב הראשון יושקו בסדרה ששה מוצרי תחליפי גבינות צהובות ותחליפי גבינות מלוחות, פרי יוזמה משותפת של קיבוץ גן-שמואל וחברת "הדר פוד". אייל אדוט ועומר אליאב היזמים: "זיהינו בעיה בתפיסת הטעם של מוצרים טבעוניים להמונים. האמנו שניתן להביא לצרכן מוצרים טבעוניים ללא התפשרות על הטעם. נביא את בשורת תחליפי הגבינות הטבעוניות ללא לקטוז וללא סויה לקהל הרחב על בסיס טעם ואיכות"

שתפו את הפוסט!