23 בפברואר 2024 13:08

NCIS לוס אנג'לס סדרת האקשן של רשת "CBS

העונה החדשה של הדרמה השנייה הכי נצפית בארה"ב, "NCIS לוס אנג'לס"- החל מה-12.3 ב-HOT Zone

17.3 מיליון איש בממוצע הפכו את העונה הרביעית של הדרמה המשטרתית המצליחה לנצפית ביותר בתולדותיה. סדרת-הבת של "NCIS", בכיכובם של כריס או'דונל ואל אל קול ג'יי, חודשה בעקבות הצלחתה לעונה נוספת

"NCIS לוס אנג'לס" ("NCIS: Los Angeles"), סדרת האקשן של רשת "CBS", מבית היוצר של שיין ברנן ("NCIS", "CSI מיאמי"), היא אחת מהסדרות המובילות בארצות-הברית.

הספין-אוף של "NCIS" המצליחה, בכיכובם של כריס או'דונל ("ניחוח אישה", "באטמן") והמוזיקאי זוכה ה"גראמי" אל אל קול ג'יי ("יום ראשון הגדול"), היה לבכורה הנצפית ביותר של הרשת בכל הזמנים. 17.31 מיליון איש צפו בממוצע בעונתה הרביעית של הסדרה, העונה המצליחה ביותר בתולדותיה, והפכו את  "NCIS לוס אנג'לס" לדרמה השנייה הכי מצליחה בארצות-הברית, אחרי סדרת-האם "NCIS", ולסדרה הרביעית הנצפית ביותר בסך-הכל. הסדרה, שהייתה מועמדת לפרס ה"אמי" וזכתה לאחרונה בשני פרסי "Teen's Choice" (בראשם עבור סדרת האקשן הטובה ביותר), חודשה במרץ האחרון לעונה חמישית.

העלילה עוקבת אחר עולמם מלא הסיכונים של יחידת העילית לפרויקטים מיוחדים של שירות החקירות הפליליות של חיל הים (NCIS), האחראית ללכידת פושעים חמקמקים שמסכנים את ביטחון ארצות-הברית, על-ידי פענוח זהויות בדויות ושימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הצוות, היושב בלוס אנג'לס, מאומן בפעולות חשאיות, משתמש בשיטות הסוואה מתוחכמות, ומדי יום נשלח לסיטואציות שמציבות את חיי אנשיו על הקו, במטרה להביס את המטרות שלו.

הסוכן המיוחד והבכיר ג'י קאלן (או'דונל) הוא זיקית, ויש לו כשרון אגדי לעבודה סמויה. קאלן יודע להפוך למי שהוא צריך להיות בכדי להסתנן לעולם הפשע המחתרתי. השותף שלו הוא הסוכן סאם האנה (אל אל קול ג'יי, שעושה את רוב הפעלולים המסובכים בעצמו), אריה ים לשעבר, מומחה לתרבות המזרח התיכון, שלחם באפגניסטן ובעיראק. יחד עם שאר אנשיהם, הם מרכיבים יחידה מלוכדת, שאנשיה סומכים אחד על השני לעשות את כל מה שנדרש כדי להגן על האינטרסים הלאומיים.

בין האורחים שמגיעים העונה ישנם דני טרחו ("מצ'טה"), רייצ'ל טיקוטין ("זיכרון גורלי") ודילן ברונו ("האחד"), כמו גם האמהות של או'ודונל ואל אל קול ג'יי, שעושות הופעה מיוחדת באחד מפרקי העונה. לצדם של או'דונל ואל אל קול ג'יי, מככבים בסדרה זוכת האוסקר לינדה האנט ("שנה בצל הסכנה"), דניאלה רואה ("זנבות אדומים"), אריק כריסטיאן אולסן ("תוכנית גיבוי"), בארט פואה, אריק כריסטיאן אולסן ("תוכנית גיבוי"), רנה פליס סמית, מיגל פרר ("רובוקופ") וקתלין רוז פרקינס ("איילנד").

החל מה-12.3, ימים ראשון-חמישי, בשעה 22:45, ב-HOT Zone

שתפו את הפוסט!