23 במרץ 2023 14:16

בלי פאניקה! כאן 11 סדרה דוקו-דרמטית קומית חדשה

בלי פאניקה! כאן 11 כאן

מתוך בלי פאניקה באדיבות כאן

גורי אלפי ולוסי איוב יוצאים לבחון בסדרה דוקו-דרמטית קומית חדשה, האם אנחנו ערוכים לאסונות שעשויים לבוא, ומה אנחנו יכולים לעשות כדי לשמור על עצמנו

 

מה הייתם עושים בזמן צונאמי? האם ישראל ערוכה לאירוע מתקפת טרור סייבר? ואיך נתמודד עם הצפיפות הבלתי נמנעת כשיהיו כאן 17 מיליון תושבים?

 

״בלי פאניקה״ תשודר החל מה- 01 באוגוסט,  בכל יום שני, בשעה 21:15 ב-כאן 11 ובדיגיטל

 

בתחילת 2020 פרצה מגפת הקורונה שהפתיעה את האנושות והעולם כולו. אחרי שהקורונה השביתה כל אלמנט בחיים של כולנו, גורי אלפי ולוסי איוב לא ייתנו שהאסון הבא יתפוס אותנו לא מוכנים – הם כבר יודעים שהאסון הבא בדרך, והם יעשו הכל כדי שהפעם נתכונן כמו שצריך.

 

בכל פרק גורי ולוסי ימצאו את עצמם, בעזרת אפקטים קולנועיים מיוחדים, ברגע שבו קורה האסון. לאורך הפרק הם יתמודדו עם ההשלכות שלו, בדרכם המיוחדת והקומית. הפרקים משלבים קטעי דרמה מתוסרטים, ראיונות עם מומחים, בעלי תפקידים, אקדמאים, ניצולים ישראלים שכבר חוו וניצלו מהאסון במדינות אחרות וגם התנסויות מעשיות של גורי ולוסי בשטח.

הסדרה מלמדת כיצד עלינו כמדינה וכפרטים, להתכונן ולהתמודד עם האסונות הבאים – רעידת אדמה חזקה, מתקפת טרור סייבר, צונאמי אימתני, מזג אוויר קיצוני (שריפות ענק, מחסור במשאבים ועוד), אירוע דליפת חומרים מסוכנים וצפיפות האוכלוסין הבלתי נמנעת.

 

מפיק: אסף נאוי | עורך ראשי: ניר זהבי | יוצרים: גורי אלפי, ניר זהבי, דרור ויידמן וברק כהן  | תסריט: דרור ויידמן, ברק כהן, אלעד רביב  |  במאי: ישי קרני   |  חברת הפקה: נאוי פרו

 

הסדרה "בלי פאניקה" תשודר החל מה- 01 באוגוסט,  בכל יום שני, בשעה 21:15 ב- כאן 11 ובדיגיטל

6 פרקים, משך כל פרק: כ- 50 דקות.

 

 

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email