13 ביולי 2024 21:34
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"המפקדת": דרמה קומית חדשה שתעלה ב- כאן 11

"המפקדת": דרמה קומית חדשה שתעלה ב- כאן 11 בכיכובה של אלונה סער

קצינה חסרת כישורי פיקוד, אך חדורת מוטיבציה, מקבלת תחת פיקודה קבוצת בנות נעדרות מוטיבציה, שיאלצו אותה לפתח כישורי פיקוד, ויפה שעה אחת קודם…

 

בסדרה מככבים לצד אלונה, דור הררי, מיה לנדסמן, כרמל בין, עלמה קיני, נועה אסטנג׳לוב, ליר כץ, גל מלכה, מיה דגן, תימור כהן, נועם אימבר, לירז אברה ורבות נוספות. 

 

״המפקדת״ תשודר ב- כאן 11 בימי שני וחמישי החל מה-15 באפריל בשעה 21:00 ותהיה זמינה גם בדיגיטל

 

"המפקדת" היא דרמה קומית המתרחשת בעולם אירוני שנקרא "בסיס טירונות", בו חבורת נערות (טירוניות ומפקדות) עוברות מסע התבגרות בחסות צה"לית.

הסדרה מגוללת את סיפורה של נועה (אלונה סער), קצינה מסורה יתר על המידה, שלא זכתה עד היום לפקד על מחלקה בשל כישורים בינאישיים לוקים בחסר. בנסיבות לא צפויות, נועה מקבלת הזדמנות לפקד על מחזור טירוניות. אך המשימה מתבררת כקשה במיוחד, כשלפניה ניצב מחזור "גיוס מיוחד" בעייתי, סגל שלא מקבל את סמכותה, ובעיקר, קושי אישי להתמודד עם אנשים שלא באמצעות תקנות וחוקי הצבא.

העלילה לוקחת את נועה ממצב של דבקות פדנטית בנהלים, לנקודה שבה היא מתחילה להבין שעל מנת לשרוד בתפקיד היא תצטרך לשחרר ולהתגמש, ואולי אפילו לחשוף את עצמה. במקביל למסע של נועה, נחשפות חברותיה לסגל לאתגרים שמחזור הגיוס המיוחד יעמיד בפניהן ובפני היחסים שלהן אחת עם השנייה.

את הסדרה יצרו עטרה פריש על בסיס סרטה הקצר "מכתב אהבה למ"מ" שזכה להצלחה בינ"ל וניר ברגר שאחראי לסדרת הקאלט – "סוף הדרך".

יוצרים ותסריטאים: עטרה פריש, ניר ברגר | במאית: עטרה פריש  | מפיקים: סער יוגב, נעמי לבארי – בלאק שיפ הפקות סרטים

"המפקדת" תשודר בכאן 11 ובדיגיטל בימים שני וחמישי, החל מה- 15.04.2021, בשעה :0021.

10 פרקים, משך כל פרק: כ-35 דקות.

שתפו את הפוסט!